KONTAKT: pon-pt w godzinach 1000-1200 tel. 605 212 904 e-mail: sklep@tienda24.pl

 

 

Produkt dnia
Kubek termiczny 590ml Contigo Byron czarny
Kubek termiczny 590ml Contigo Byron czarny
129,00 zł 119,00 zł
szt.
Saszetka Security Holster New Deuter
Saszetka Security Holster New Deuter
75,00 zł 59,00 zł
Producenci
Prawo do zwrotu i wymiany towaru

Prawo do odstąpienia od umowy (zwrotu) i wymiany Produktu

1. Klient będący jednocześnie Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży lub umowę o świadczenie Usługi elektronicznej, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 (czternastu) dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Powyższe uprawnienie może zostać zrealizowane przez Konsumenta poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu na adres e-mail: sklep[at]tienda24.pl

Towar należy odesłać na własny koszt :

  • Pocztą Polska - wybrać paczka48 Odbiór w Punkcie i wysłać na Urząd Pocztowy. 

Adresat:

tienda24 Magdalena Chałuda

FUP Gdynia 16

ul. Gryfa Pomorskiego 56UB /2

81-919 Gdynia

tel. 605 212 904

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

 

2. Termin czternastodniowy, w którym Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży lub umowy oświadczenie Usługi elektronicznej, liczy się od dnia wydania Produktu w przypadku Umowy sprzedaży, a gdy umowa dotyczy świadczenia Usługi elektronicznej - od dnia jej zawarcia.

3.W razie odstąpienia od umowy Umowa sprzedaży lub umowa o świadczenie Usługi elektronicznej jest uważana za niezawartą, a Klient jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co Strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni.

4. Sprzedawca dokona zwrotu zapłaconej ceny produktu na wskazany przez Konsumenta numer rachunku bankowego lub w inny wskazany przez Konsumenta sposób .

5. Zwrot produktu następuje na koszt Konsumenta.

6. W przypadku zwrotu Produktu z zamówienia, do którego był dołączony gratis promocyjny, Konsument zobowiązany jest zwrócić także przedmiotowy gratis. W przypadku odmowy zwrotu gratis, Sklep zwróci Konsumentowi cenę zwróconych produktów, pomniejszoną o wartość gratisu, zgodnie z ceną gratisu.

7. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w wypadkach: (1) świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu, o którym mowa powyżej w pkt 7.1 oraz 7.2; (2) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania; (3) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym; (4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą; (5) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu; (6) dostarczania prasy; (7) usług w zakresie gier hazardowych.

8. Wymiana towaru .

W przypadku, gdy wybrany przez Klienta rozmiar/model Produktu okaże się nieprawidłowy, istnieje możliwość wymiany na inny na prośbę Klienta. W takich okolicznościach koszty zwrotu i ponownej wysyłki Produktu pokrywa Klient. Ponowna wysyłka następuje w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty i zwrotu Produktu. Klient proszony jest o uprzednie skontaktowanie się z obsługą Sklepu i rezerwację pożądanego modelu/rozmiaru/koloru.

 

 

 


 

Masz dodatkowe pytania, lub nie znalazłeś interesujących Cię informacji skontaktuj się z nami:

telefon (+48) 605 212 904

e-mail: sklep[at]tienda24.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl