KONTAKT: pon-pt w godzinach 1000-1200 tel. 605 212 904 e-mail: sklep@tienda24.pl

 

Producenci
Prawo do zwrotu i wymiany towaru

Prawo do odstąpienia od umowy (zwrotu) i wymiany Produktu

1. Klient będący jednocześnie Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży lub umowę o świadczenie Usługi elektronicznej, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 (czternastu) dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Powyższe uprawnienie może zostać zrealizowane przez Konsumenta poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu na adres e-mail: sklep[at]tienda24.pl

Towar należy odesłać na własny koszt na adres :

tienda24 Magdalena Chałuda

Plac Górnośląski 21
81-509 Gdynia

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

 

2. Termin czternastodniowy, w którym Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży lub umowy oświadczenie Usługi elektronicznej, liczy się od dnia wydania Produktu w przypadku Umowy sprzedaży, a gdy umowa dotyczy świadczenia Usługi elektronicznej - od dnia jej zawarcia.

3.W razie odstąpienia od umowy Umowa sprzedaży lub umowa o świadczenie Usługi elektronicznej jest uważana za niezawartą, a Klient jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co Strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni.

4. Sprzedawca dokona zwrotu zapłaconej ceny produktu na wskazany przez Konsumenta numer rachunku bankowego lub w inny wskazany przez Konsumenta sposób .

5. Zwrot produktu następuje na koszt Konsumenta.

6. W przypadku zwrotu Produktu z zamówienia, do którego był dołączony gratis promocyjny, Konsument zobowiązany jest zwrócić także przedmiotowy gratis. W przypadku odmowy zwrotu gratis, Sklep zwróci Konsumentowi cenę zwróconych produktów, pomniejszoną o wartość gratisu, zgodnie z ceną gratisu.

7. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w wypadkach: (1) świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu, o którym mowa powyżej w pkt 7.1 oraz 7.2; (2) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania; (3) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym; (4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą; (5) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu; (6) dostarczania prasy; (7) usług w zakresie gier hazardowych.

8. Wymiana towaru .

W przypadku, gdy wybrany przez Klienta rozmiar/model Produktu okaże się nieprawidłowy, istnieje możliwość wymiany na inny na prośbę Klienta. W takich okolicznościach koszty zwrotu i ponownej wysyłki Produktu pokrywa Klient. Ponowna wysyłka następuje w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty i zwrotu Produktu. Klient proszony jest o uprzednie skontaktowanie się z obsługą Sklepu i rezerwację pożądanego modelu/rozmiaru/koloru.

 

 

 


 

Masz dodatkowe pytania, lub nie znalazłeś interesujących Cię informacji skontaktuj się z nami:

telefon (+48) 605 212 904

e-mail: sklep[at]tienda24.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl